آشنایی با شرکت

شرکت صنعتی آ ام سی  (بازرگانی بهرامی نژاد) در سال 1349 (1970 میلادی) توسط آقای محمدرضا بهرامی نژاد در زمینه طراحی، تولید، تامین، مشاوره فعالیت های صنعتی بخصوص الکتروپمپ تاسیس گردید. از همان ابتدا در جهت اعتلای صنایع و مشتری مداری اقدام به نوآوری و جلب اعتماد در زمینه پمپ های آب و هیدرولیک نموده است.

لذا در همین راستا از ابتدا با بزرگترین کارخانه های اروپای غربی در این زمینه ارتباط و همکاری تنگاتنگ داشته و اینک پس از گذشت بیش از 50 سال از فعالیت این شرکت، زمینه های کاری آن نیز گسترش یافته است. این شرکت عضو رسمی اتحادیه ماشین آلات کشاورزی و صنعتی، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و اتاق بازرگانی ایران و ایتالیا می باشد.

زمینه های فعالیت

فعالیت این شرکت در زمینه طراحی، تولید، واردات و توزیع انواع: الکتروپمپ، الکتروموتور، موتور ژنراتور برق، پمپ های پیستونی، منبع آب تحت فشار و کلیه پمپ های مرتبط با صنایع:  تاسیسات، آبرسانی، ساختمانی – صنعتی – شهری و بین شهری، سرمایش و گرمایش، نفت، گاز و پتروشیمی،دریا، چاه های عمیق، آتش نشانی، معادن، نیروگاه ها، کشاورزی و غذایی، آب و فاضلاب، RO

اکنون نیز با دارا بودن بهترین شرایط از جمله تجربه کافی، کادر مهندسی و فنی متعهد و مجرب، سوابق درخشان، اعتماد مشتریان، توان مالی گسترده، حسن انجام کار، مراکز فروش و خدمات پس از فروش در رضایتمندی و وفاداری و ارائه بهترین عملکرد مشغول به فعالیت بوده و تاکنون پروژه های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانیده است.

نمایندگی ها

با توجه به هدف والای بهره وری حداکثری خریداران و محصولات تولیدی، شرکت صنعتی AMC از بدو تاسیس به دنبال همکاری با تولید کنندگانی بوده است که تمامی حیطه مورد نیاز را با بالاترین تکنولوژی دارا باشند، از جمله آن می توان به شرکت های دارای خط تولید تمام خودکار و مراحل کنترل کیفیت با توانایی تولید کالاهای سفارشی اشاره نمود.

کارخانه هایی که این شرکت نمایندگی رسمی و انحصاری (فروش و خدمات پس از فروش) آنها را بر عهده دارد، به شرح زیر می باشند :

– SAER ایتالیا (بزرگترین تولید کننده موتورهای شناور و الکتروپمپ در اروپا)

– Interpump Group ایتالیا (بزرگترین تولید کننده پمپ های پیستونی در جهان)

– CIMM ایتالیا (بزرگترین تولید کننده منابع دیافراگمی در ایتالیا)

– GEM ایتالیا (تولید کننده انواع الکتروموتورهای صنعتی تکفاز وسه فاز)

– Marquis ، Glong ، Rato، Everyoung، Anlu، Danau و … از چین

از دیگر تمرکزهای این شرکت می توان به همکاری با تولیدکنندگانی اشاره نمود، که دارای بخش R&D فعال میباشند. که نتیجه آن حضور مداوم و رقابتی در عرصه نوآوری در صنعت و نیز بهره از تمرکز حداکثری بر کیفیت که منجر به تولید و ارائه محصولی کارآمد و هزینه سرویس و نگهداری بسیار پایین در طول زمان می باشد.

گستره کالاهای وارداتی

کالاهای وارداتی این شرکت شامل بیش از 300 نوع محصول (انواع الکتروپمپ و پمپ های شناور چاه های عمیق، موتور شناور، لجن کش، کفکش،کارواش های خانگی و صنعتی،منابع آب تحت فشار،پمپ های پیستونی و لوازم جانبی) است، که جوابگوی اغلب مصارف صنعت آب و فاضلاب، کشاورزی، دامداری، معدن، صنعتی و خانگی می باشد. همچنین ارائه کالا با انواع متریال، تنوع و تعداد درخواستی در بازه زمانی معین به لحاظ سرعت، طراحی، تولید و تحویل همراه بوده است. از جمله متریال های قابل ارائه عبارتند از: کربن استیل، برنز، آلومینیوم برنز، نیکل برنز، فسفر برنز، چدن، تکنو پلیمر، انواع استیل ها، داپلکس و هرگونه متریال درخواستی. زمینه و طیف های کاربردی محصولات این شرکت در بالا اشاره گردید که در اینجا به صورت جزئی تر و دقیق تر به آن پرداخته می شود:

– انواع پمپ های سانتریفیوژ کوپله مستقیم و غیرمستقیم طبق استاندارد EN733

– انواع پمپ های سانتریفیوژ کوپله مستقیم و غیرمستقیم بالاتر از حد استاندارد و معمول (سفارشی)

– انواع پمپ های Split Case (دومکشه) – انواع پمپ های طبقاتی افقی و عمودی

– انواع پمپ های صنعتی و شیمیایی

– انواع بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و Inline (دورثابت و دور متغیر)

– انواع الکتروموتورهای صنعتی High Voltage و Low Voltage

– انواع مخازن آب تحت فشار و ممبران های صنعتی در ظرفیت های مختلف (Accumulator)

– انواع پمپ های سوخت رسانی و تجهیزات جانبی (بنزین، نفت و گاز)

– انواع پمپ های کفکش و لجن کش در ظرفیت های مختلف

– انواع موتور برق و موتور پمپ های بنزینی و دیزلی

– انواع موتور ژنراتورهای تامین برق (اضطراری – دستی)

– انواع پمپ های پیستونی جهت مصارف صنعتی و نیروگاهی

– انواع پکیج های کارواش جهت شستشو انواع سطوح

– انواح جت واشر های صنعتی از 50 تا 2500 بار به صورت تک یا پکیج کامل جهت شستشو یا تست های هیدرولیکی

– انواع پمپ ها و الکتروموتورهای شناور تا بالاترین ظرفیت (قدرت 400 کیلووات و ارتفاع تا 830 متر)

گستره کالاهای تولیدی

لازم به ذکر است این شرکت از گذشته تا کنون تولیداتی شامل انواع پرس های هیدرولیک، یونیت های هیدرولیکی، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی، پمپ های شناور جهت چاه های عمیق و پمپ های سانتریفیوژ خانگی اطلس داشته است.

– تولید انواع پرس های هیدرولیک دستی به تعداد 124 دستگاه جهت نمایندگی های مجاز گروه بهمن طی قرارداد با ایران وانت – پرس های هیدرولیک اتوماتیک و یونیت های هیدرولیک تمام خودکار جهت شرکت زامیاد و پارس خودرو

– تولید جک بوژی 100-18 جهت راه آهن– شرکت رجاء

– تولید انواع پرس های مقاومتی و هیدرولیکی و یونیت های خودکار آزمایشگاهی جهت دانشگاه های مالک اشتر، علم و صنعت، امیرکبیر، تهران و امام حسین

– تولید یونیت های هیدرولیکی دستی جهت صنایع دفاع

استانداردها

این شرکت با داشتن بیش از 300 نماینده و توزیع کننده در سراسر ایران و ارائه محصولات با کیفیت استانداردهای معتبر جهانی نامی مطمئن در صنایع آب و فاضلاب و آبرسانی در ایران است. شرکت صنعتی AMC تمرکز خود را بر کیفیت کالاهای ارائه شده بنا نهاده و کلیه محصولات وارداتی از ایتالیا و چین را با بالاترین تکنولوژی روز دنیا، با استانداردهای حداکثری و بالاترین کنترل کیفیت و مراحل تست عرضه می نماید، که تمامی آنها در مبدا کارخانه توسط دستگاه های کنترل کیفیت کالیبره شده معتبر در خط تولید تایید می گردند. کالاهای این شرکت دارای کلیه گواهینامه های مربوط به کیفیت و استانداردهای اروپایی است. به عنوان مثال به گواهی های EN733، ISO9001-2008، CE، ISO14001 و غیره می توان اشاره نمود. شایان ذکر است تمامی کالاهای این شرکت پس از گذرانیدن مراحل کنترل کیفیت متعدد و تمام تستهای هیدرولیکی و استاتیکی و الکتریکی عرضه می گردند و تمامی گزارش تست ها و گواهینامه های مورد نظر قابل ارائه می باشند. که این امر امکان مغایرت جداول و نمودارها با عملکرد دستگاه در مرحله نهایی را به صفر می رساند. در ضمن این شرکت امکان بازدید از کارخانه ها و مراحل تولید و کنترل کیفیت در حین تولید کالای درخواستی را برای پروژه های خاص دارا می باشد. و این شرکت در این زمینه آماده ارائه هرگونه تست ریپورت حتی با استاندارد های درخواستی می باشد. این شرکت دقت نظر کافی و اشراف کامل در تمام بخش های تولید، کنترل کیفیت، زمانبندی دقیق تولید و عرضه، نوآوری ها و تطابق عملکرد کالا در شرایط نصب و نمودارهای هیدرولیکی و استاتیکی را دارد. شایان ذکر است که 100% اجزا و قطعات تمامی کالاهای وارداتی این شرکت از برندهای ایتالیایی ساخت کشور ایتالیا میباشد (برخلاف اکثر تولید کنندگان که تولیدات آن ها نام غربی دارد ولی در آسیای شرقی به ویژه چین تولید می شوند). هدف از این کار جلب اعتماد 100% خریدار و دست یابی به فلسفه اعتماد متقابل می باشد.