این شرکت با سابقه بیش از 45 سال به همراه کادر مجرب و متخصص خود جهت مشاوره و راهنمایی در خدمت مصرف کنندگان محترم می باشد. کلید موفقیت این شرکت تجربه و حضور مستمر و پررنگ در صنایع و بازار ایران و هم زمان ارائه بهترین کیفیت و کمیت (تناسب قیمت، تنوع محصول، محدوده عملیاتی) و جلب حداکثری رضایتمندی خریداران (عرضه، سرعت و انعطاف) در زمینه تولید، توزیع، فروش و خدمات پس از فروش بوده است. که نتیجه این همکاری جز جلب اعتماد، رضایت و وفاداری مشتریان این شرکت نبوده است.

جهت رضایتمندی مشتریان، این شرکت کلیه کالاهای توزیع شده را تحت پوشش خدمات پس از فروش و ارائه قطعات و لوازم یدکی اصلی قرار می دهد. از مهم ترین بخش هایی که این شرکت در آن پیشرو بوده است می توان به بحث مشاوره، خدمات فنی، گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت پیکج کامل همراه با محصول اشاره نمود.

شرکت صنعتی AMC جهت اجرا پروژه ها و تسهیل در به سرانجام رسانیدن آن ها انعطاف پذیری را در بطن کار خود قرار داده است. چرا که انعطاف پذیری این شرکت در زمینه های تولید و تحویل در کوتاه ترین زمان و ارائه بهترین سرویس های خدماتی و نیز تسریع در زمانبندی و امور مالی و پرداخت ها و تغییر در نحوه خدمات و گارانتی با توجه به اولویت های پروژه، باعث همکاری روز افزون شرکت های مختلف با این شرکت گردیده است. که از جمله آن ها می توان به مورد زیر اشاره کرد: تسریع تولید، واردات و نصب در پروژه آبرسانی شهر قم از زمان عقد قرارداد و تولید کالا در مبدا (ایتالیا) و تحویل آن در مقصد (قم) در 45 روز. جهت رضایتمندی حداکثری، این شرکت در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش اقدام به ارائه راهکارهای نوین و خدمات ویژه با توجه به نیاز پروژه ها نموده است. کلیه کالاهای این شرکت دارای 12 ماه گارانتی (تعویض و تعمیر) و 10 سال خدمات پس از فروش کامل (چه در مرکز خدمات پس از فروش این شرکت و چه در محل پروژه) می باشند.

در زمینه های جانبی نیز این شرکت با دارا بودن کادر مهندسی مجرب و با صلاحیت، توان تجهیزاتی بسیار بالا و نیز داشتن تجربه و دانش فنی کافی آمادگی هرگونه مشاوره، مهندسی، ارائه راه حل و استراتژی های مرتبط را دارد. در زمینه جلب حسن همکاری و انجام کار تمامی ضمانت ها و اسناد مرتبط معمول قابل ارائه می باشند. از جمله خدمات ویژه این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– راهنمایی کامل در امر خرید، نصب و راه اندازی

– آموزش کامل و ارائه دستورالعمل های مورد تایید و مستند در امور نصب، راه اندازی، تعمیرات و تعویض

– امکان نصب و راه اندازی توسط کارشناسان مجرب شرکت

– حضور رسمی کارشناسان بین المللی و مورد تایید شرکت ها در محل پروژه جهت بازدید و نظارت بر امر نصب و راه اندازی

– و نیز اقدامات لازم متناسب با پروژه ها

شرکت صنعتی AMC به منظور بهره وری حداکثری علمی و عملی نیز تفاهم نامه هایی با شرکت های بزرگ مشاور دارد که آخرین آن تفاهم نامه با شرکت مهندسین مشاور شاراب می باشد. در ضمن این شرکت روابط تنگاتنگی با تمامی نهاد ها، ارگان ها و سازمان های مرتبط را داراست. این وجوه تمایز باعث انتخاب برتر و همکاری مستمر با این شرکت توسط معتبرترین شرکت های خصوصی و دولتی، OEM ها، پیمانکاران، مشاوران و متخصصان در تمام کشور شده است.

این شرکت در راستای اعتلای کشور آماده هر گونه همکاری می باشد.